תביעות ביטוח סיעוד

עורך דין לתביעות ביטוח סיעודי צבי פרדיס

תביעות ביטוח סיעוד זה משהו שבטח כבר שמעתם עליו. מדובר בביטוח שאנשים מבטחים את עצמם איתו אך מקווים שלעולם לא יצטרכו להשתמש בו. המציאות בשטח מראה שלצערנו יש אנשים שהורע מזלם וצריכים כעת להשתמש בביטוח הזה. הם צריכים לגשת ולתבוע את חברת הביטוח ולקבל את הביטוח הסיעודי איתו הם היו מצוידים בזמן תשלומי הביטוח, אך תהיו בטוחים שחברות הביטוח עלולות להערים עליכם קשיים בהגשת הטפסים וההוכחות. אתם צריכים עורך דין המתמחה בתחום זה כמו עורך הדין צבי פרדיס, שיביא לכם תוצאות טובות בשטח.

תביעות ביטוח סיעוד – מה הם הסוגים

  • ברגע שהאדם המבוטח רוצה לממש את זכותו החוקית ולקבל את הסיוע הכספי מטעמה של חברת הביטוח בגין מצב רפואי שהשתנה, תחילה עליו להגיש תביעה לפדיון של פוליסת הביטוח הסיעודית. וזה כפוף ישירות לחברה המבטחת שהוא חבר בה. אל התביעה צריך לצרף גם מידע רפואי עדכני ורלוונטי שמאשר את הזכאות שלו לצורך קבלת הסיוע בהקדם האפשרי.
  • אל תיבהלו בהתחלה – ייתכן ואחרי הבקשה הראשונה תקבלו דחייה מחברת הביטוח בטענה כי בזמן ההצטרפות שלכם לביטוח הסיעודי לא עדכנתם אותם לגבי המצב הרפואי העכשווי. לכן חשוב מאוד למנוע כאבי ראש וטרטורים, ברגע שאתם מצטרפים לפוליסה הזו לעדכן אותם על מצבכם הרפואי העדכני עם כל הטפסים.
  • ישנם כל מני ביטוחים סיעודיים. אחד מהם נקרא ביטוח סיעודי קבוצתי. פוליסת זו בדרך כלל מיועדת לקבוצה של לקוחות המקבלות את הביטוח מטעם העבודה, כגון עובדי מדינה, חברי ארגון המורים ועוד.
  • סוג אחר והוא ביטוח סיעודי פרטי, הינו ביטוח פרטי בין אדם בודד לחברת הביטוח. פוליסה זו נחתמת מול סוכן הביטוח של אותה חברה. ביניהם הם קובעים את הפרמיה הספציפית, תנאי הפוליסה משך החיים שלה, משך תקופת הפיצוי וגובהו החודשי.

בתביעת ביטוח סיעוד הולכים על ייצוג בטוח

קרה והגעתם למצב בו אתם או יקיריכם מוכרחים להפעיל את הפוליסה הסיעודית? אל תעשו זאת לבד. פנו אל עורך הדין צבי פרדיס, עורך דין נזיקין המייצג תיקים במקרים של תביעות ביטוח סיעוד ומוסדות רפואיים, ותזכו לייצוג הולם, ישיר, חד ומקצועי. צבי פרדיס ידאג שאתם תקבלו את מלוא הזכויות שלכם מחברות הביטוח.

תביעות ביטוח סיעוד - כי מגיע לכם לחיות בכבוד

עו"ד תביעות סיעוד

אם אתם חייבים סיוע ועזרה בנושא מציאת עו"ד תביעות סיעוד- תנו לנו להקל עליכם. עורך הדין צבי פרדיס הוא עורך דין מומחה ומנוסה בדיני נזיקין וייצוג משפטי בתיקים של תביעות סיעוד ועוד. תחילה יש להכיר מה זה ביטוח סיעודי. ביטוח זה הוא למעשה הסכם בין הלקוח המבוטח לבין חברת הביטוח שלו, ומסגרת ההסכם הלקוח משלם כל חודש את הפרמיה החודשית שנקבעת מראש, ובתמורה חברת הביטוח מתחייבת תחת התנאים, הכללים והתקנון שלה, לפצות את אותו לקוח בפיצויים חודשיים אותם הוא רכש. בכדי לקבל את כספי הפיצויים הללו מבלי להילחם עם חברת הביטוח, אתם צריכים את עו"ד צבי פרדיס.

עו"ד תביעות סיעוד – למה זה חשוב

  • בני אדם בטוחים בעצמם ולא חושבים על דברים קשים שחלילה יכולים לקרות להם – פציעה, תאונה, מחלה או כל חבלה שהיא העלולה לגרום להם להפוך חלילה לסיעודיים. זהו מצב נורא אך חשוב לדאוג לימים כאלה ולהיות מבוטחים בפוליסת ביטוח שתדאג ברגע האמת.
  • הרבה מאוד פעמים חברות הביטוח מערימות קשיים על הלקוחות ובני משפחותיהם הפונים לקבל פיצויים וקצבאות כנדרש. הרבה מאוד פעמים הם רוצים לראות הוכחות לנזק הנגרם ולגרום לטרטור וסחבת שלא בצורה מוצדקת. ברגעים כאלה אתם חייבים עו"ד תביעות סיעוד שיעמוד להילחם על זכויותיכם.
  • מה מוגדר חולה סיעודי? אדם שלא מסוגל לבצע בכוחות עצמו פעולות שגרתיות יומיות ובסיסיות, או לחלופין שהוא יכול לבצע אותן בצורה חלקית או תחת השגחה. פעולות שגרתיות יומיות ובסיסיות לצורך כך נחשבות טיפוח עצמי כמו רחצה, לבוש, שליטה בסוגרים, הליכה, שכיבה וקימה. התנאים הספציפיים להגדה של חולה סיעודי תלויה גם במה שמוגדר בפוליסת הביטוח שהוסכמה בין הצדדים.

משרד עורך דין תביעות סיעוד עם ניסיון

אל תחכו לרגע האחרון ואל תערימו על עצמכם ובני משפחותיכם עוד קשיים. ההתמודדות עם המחלות או אובדן הכושר לעשות את מה שכל אדם בריא יכול לעשות מעציב וכואב מספיק, לא כדאי להקל על הכאב ולמנות עורך דין מקצועי ומנוסה שידאג לאינטרסים שלכם אל מול חברות הביטוח? פנו אל עורך הדין צבי פרדיס ותבלו שירות מקצועי אדיב, אנושי, מתחשב ומקצועי ביותר.