עורך דין נזקי גוף

עו"ד נזקי גוף צבי פרדיס

אם אתם מעוניינים שייצג אתכם עורך דין נזקי גוף כדאי לכם לקרוא את המאמר הזה. לא תמיד אנחנו שומרים על הגוף שלנו כמו שצריך במהלך השגרה שלנו. כל אחד ואחת מאתנו חשוף לשלל אפשרויות לנזק ופגיעה מדברים לא צפויים. ייתכן ואתם חשופים יותר מתמיד לנזקים שיכולים לקרות לגוף שלכם, אם בשל פעולות מסוימות שאתם עושים במהלך היום יום בבית, או בשל העבודה המסוימת שאתם עושים, או בשל מצב רפואי כזה או אחר שמכניס אתכם לקטגוריית אנשים בסיכון לפציעה רבה יותר. עם עורך הדין צבי פרדיס, תוכלו לקבל ליווי משפטי הולם בתחום זה של נזקי גוף.

עו"ד נזקי גוף – מה באמת אתם צריכים לדעת?

  • תאונות דרכים הם דוגמה טובה שתמחיש לנו עד כמה נזקי גוף יכולים להיות שכיחים, לצערנו הרב. פגיעה של הולך רגל יכולה לקרות משום מקום בלי לצפות מראש, והנזק עלול להיות כבד. כל מי שנפגע בתאונת דרכים יכול לתבוע את חברת הביטוח של הרכב הפוגע.
  • מי שמגיש תביעה על ידי עורך דין נזקי גוף, צריך להוכיח שהוא באמת נפגע מאותו גורם אותו הוא תובע. לצורך כך הוא צריך להגיש חוות דעת רפואית מטעמו של הרופא. חוות דעת זו מוכרחת לכלול את ההתייחסות המפורטת לסוג של הפגיעה, לחומרה ולהשפעה שלה על חייו של האדם התובע, התייחסות גם לאחוזי נכות אם הם קיימים, וכמובן הקישור הישיר שיש בין הפגיעה לנזק שנגרם.
  • מקרים מצערים של רשלנות רפואית זה משהו שכיח למדי ברפואה הציבורית והפרטית בישראל. גם רופא הוא בן אנוש ויש הסתברות שהפעולה הרפואית שלו על מטופל הינה מושלמת, אך זה לא אומר שלא היה ניתן למנוע נזק. אם אפשר להוכיח שהייתה רשלנות מצדו של הרופא, צריך להוכיח זאת באמצעות עורך דין.

ליווי משפטי ע"י עורך דין נזקי גוף בעל ניסיון רב

הבריאות שלכם חשובה יותר מהכל. אל תוותרו על הנזקים שנגרמו לגוף שלכם. אם אתם מאמינים שאתם זכאים לקבל פיצוי הולם בגין רשלנות, פגיעה, תאונה או כל נזק אחר הנגרם לכם מגורם פוגע, פנו אל עורך הדין צבי פרדיס ותקבלו שירות וליווי משפטי אמין, אנושי ומקצועי ביותר.

עו"ד נזקי גוף צבי פרדיס - ניסיון של מעל 15 שנה

עו"ד נזקי גוף בחיפה

מחפשים ייצוג עו"ד נזקי גוף בחיפה? גרים באזור חיפה ולא יודעים מה לעשות? אתם כעת בידיים בטוחות. עם עזרתו וייצוגו של עורך הדין צבי פרדיס, תהיו בטוחים כי אתם תטופלו בצורה הכי טובה שיש. מי מאתנו לא יצא לו להיפגע או להיחבל ברמה שהוא צריך שיקום וטיפול? הרבה פעמים אנשים מזניחים ומקטינים את חומרת הנזק, אך למעשה הם לא יודעים שניתן לתבוע את הנושאים באחריות ולקבל פיצויים רבים וטובים! הרבה אנשים לא יודעים שבמקרים מסוימים ניתן לתבוע גופים שונים ולזכות בדין בצורה בלתי ניתנת לערעור.

למה צריך עו"ד נזקי גוף בחיפה

  • עברתם ברחוב ופתאום נפלתם בגלל לבנה בולטת, אתם מטיילים במרכז קניות ונפל עליכם פתאום חפץ, אתם בתוך מוסד כלשהו ונפצעתם – בכל מקרה כזה אתם יכולים לתבוע את בעלי המקום או את הביטוח הלאומי! אך דעו שזה לא פשוט כמו שזה נשמע. אתם צריכים שייצג אתכם עורך דין שיידע להתמודד אל מול הנתבעים שהרבה פעמים ידעו איך להגן על עצמם ולהציג את חפותם.
  • המקום בו מתרחשת הפציעה מכריע. אם נפצעתם ברחוב, ייתכן והעירייה תפצה אתכם. אם אתם בקניון, בעלי הקניון נושא באחריות על הנזקים שמתרחשים בו. אם זה באתר בנייה, הקבלן המבצע אחראי. אם נפצעתם במסגרת עבודתכם, תוכלו לתבוע את מקום העבודה דרך חברת הביטוח בה היא מבוטחת.
  • במידה וחליתם במחלה כלשהי ואתם נזקקים לטיפול רפואי שוטף, ואפילו חלילה לאבד את מקום העבודה, אפשר לתבוע את המוסד לביטוח הלאומי ולקבל קצבה חודשית. הפניה אל המוסד לביטוח הלאומי אינה פשוטה והרבה מאוד פעמים כרוכה במלחמת התשה פשוטו כמשמעו. רק עו"ד נזקי גוף בחיפה ידע איך להתמודד מולם.

שומרים על הגוף – שומרים על הזכויות

מלבד הצער שיש בשעת הפציעה בגינה אתם תובעים את המוסדות והאחראיים לנזק, יש את הצער הרב שהוא להתמודד ולדרוש את כספי הפיצויים המגיעים לכם. את הנזק הראשוני אמנם כבר אי אפשר למחוק כי הוא כבר קרה, אך את הצער של ההתמודדות והבירוקרטיה בהליכים המשפטיים אפשר למנוע. פנו אל עורך הדין צבי פרדיס ותזכו לייצוג וליווי משפטי בדיני נזקי גוף בצורה הכי טובה שיש.