עורך דין ביטוח לאומי

משרדנו מתמחה בתביעות ביטוח לאומי כולל ליווי בוועדות רפואיות.

אנו נלווה אתכם כל הדרך עד לקבלת הפיצוי תוך מתן שירות הוגן, מקצועי ואמין.

עורך דין לענייני ביטוח לאומי צבי פרדיס

עורך דין לענייני ביטוח לאומי

אם נחוץ לכם עורך דין לענייני ביטוח לאומי הגעתם אל הכתובת הנכונה. אל מול הבירוקרטיה והתורים הארוכים שיש בפניה למוסדות ממשלתיים גדולים שכאלו, אתם צריכים להיות בטוחים שיהיה לכם את הליווי המקצועי שאתם צריכים. במהלך החיים אנו משלמים לביטוח לאומי מהמשכורת החודשית שלנו, למקרים ולימים קשים יותר. אז אם חלילה הגיעו אותם ימים קשים בהם צריך להפעיל את הביטוח, אתם חייבים לוודא שתהיו זכאים לו. וזה לא ממש פשוט לנהל את כל העניינים ולסדר את כל הטפסים ולמלאם לפי הסדר והצורה הנכונה. פנו אל עורך הדין צבי פרדיס שיסייע לכם בפניה אל מוסדות הביטוח הלאומי.

עורך דין לענייני ביטוח לאומי – כל מה שרציתם לדעת

 • ניתן לפנות אל המוסד לביטוח לאומי ולהגיש תביעות שונות בשל שינוי במצב הרפואי או המשפחתי שלכם, למשל תביעה על דמי אבטלה, דמי השלמת הכנסה, גמלת סיעוד ועוד.
 • את רשימת התביעות אותן ניתן להגיש אל המוסד לביטוח לאומי ניתן למצוא באתר האינטרנט של המוסד לביטוח לאומי ולעיין בתנאים ובכללים בהם צריך לעמוד כל המועמדים אליהם. במידה ואתם לא בטוחים שאתם עומדים בתנאים ובהגבלות השונות, עורך דין לענייני ביטוח לאומי יכול להסביר לכם ולמלא יחד אתכם את כל מה שדרוש.
 • הרבה מאוד פעמים האוכלוסיות הללו האופייניות לתביעה הן אוכלוסיות מוחלשות – קשישים, בני מעמד נמוך, אימהות גרושות או חד הוריות ועוד. אוכלוסיות אלו הרבה מאוד פעמים לא מסוגלות להתמודד עם כל הניירת, הטפסים והבנת ההליכים הכרוכים בהגשת התלונות ולקבלת הקצבאות, מה שאומר שעורך דין צמוד שינהל את העניינים שלהם זה בגדר חובה. רק עורך דין כזה יכול לוודא שאותה אימא, קשיש או אדם עם נכות יקבלו את כל הזכויות המגיעות לו על פי חוק.

נלחמים על הזכויות שלכם

לא כל עורך דין יכול להילחם על הזכויות שלכם. במיוחד כאשר מגיעות תקופות לא פשוטות אתם חייבים שאיש מקצוע שהוא גם הגון, ישר ואנושי יעשה את העבודה המושלמת עבורכם. צבי פרדיס, עורך דין לענייני נזיקין, תביעות וייצוג מול רשויות ומוסדות ישמח לתת לכם משירותיו. עו"ד צבי פרדיס מלווה מקרים של תביעות לביטוחים, תביעות בגין רשלנות רפואית, תביעות בגין נכויות ועוד.

עורך דין ביטוח לאומי חיפה שיעזור לך למצות את הזכויות

עורך דין ביטוח לאומי חיפה

אם אתם ניגשים לפני תביעת ביטוח לאומי, חשוב שלא תהיו פזיזים ושתעשו את זה נכון. עורך דין ביטוח לאומי חיפה זה איש מקצוע שידע בדיוק איך להפנות את הבקשה והתביעה שלכם ולקבל את הזכויות המגיעות לכם על פי חוק בצורה מקצועית, חדה וקולחת. כל החיים שילמתם לביטוח לאומי, כל החיים אתם משלמים על ביטוח שיופעל ברגעים קשים כמו מחלה, נכות, אובדן כושר עבודה ועוד. לא תמיד זה קל לקבל מהם את הפיצויים המגיעים לכם. ברגעים אלו, חשוב שעורך דין מיומן כמו צבי פרדיס ילווה אתכם וישיג את מבוקשכם בצורה מקצועית ומבטיחה.

עורך דין ביטוח לאומי חיפה – למה זה כדאי

 • ביטוח לאומי זה התשלום החודשי אותו משלם כל אזרח במדינת ישראל מכורח החוק. כל מי שמלאו לו 18 חייב להפריש סכום מסוים שנכנס לקופה המשרתת את האוכלוסיות השונות בישראל בגין מקרים שונים – קצבאות זקנה, קצבאות נכות, אבטלה ועוד.
 • אם חלילה אתם צריכים להפעיל את הביטוח כעת, ייתכן ותצטרכו לעבור דרך ארוכה עד שתראו את הכסף. צריך לעמוד בקריטריונים ידועים מראש, לעמוד בכל התנאים וההגבלות השונות ולמלא את כל הטפסים וכל הסעיפים השונים. לא מעט פעמים צריך למלא דברים שלא ממש מובנים לכולם, במיוחד לאוכלוסיות מוחלשות כמו קשישים או עולים חדשים.
 • גם אם אתם לא נמנים על האוכלוסיות המוחלשות כדאי שילווה אתכם עורך דין שימצא אתכם את הדין וישיג לכם את הזכויות הראויות לכם לקבלה על פי חוק. זה לא נחמד לעמוד אל מול הבירוקרטיה השוחקת, וגם את תצליחו להשיג הסדר לבדכם ייתכן והייתם יכולים לקבל יותר. לכן חשוב שתתלוו עם עורך דין ביטוח לאומי חיפה.

מלווים אתכם בכל מקום

אם אתם מתגוררים באזור חיפה וצריכים ליווי וסיוע משפטיים, הגעתם אל המקום הנכון. עורך הדין צבי פרדיס ישמח לעמוד לצידכם ולהעניק לכם מהידע המקצועי והניסיון רב השנים בתחום. הוא מגיע מעולם התביעות של הביטוחים, תביעות נזיקין, תביעות ובקשות לביטוח לאומי, תביעות בגין רשלנות רפואית ועוד. תהיו בטוחים שאתם הולכים לקבל שירות משפטי מצוין מהמעלה הראשונה.

עורך דין ביטוח לאומי בצפון עם 15 שנות וותק בתחום

עורך דין ביטוח לאומי בצפון

מחפשים עורך דין ביטוח לאומי בצפון? קשה היום למצוא עורך דין שייצג אתכם אל מול הביטוחים השונים כדי לקבל כספי פיצויים בזמן ובמקום. אתם צריכים להתמודד אל מול הבירוקרטיה המעצבנת והשוחקת, להוכיח את צדקתכם ולהגיש את כל הטפסים שמבקשים מכם על מנת להוכיח כי חברת הביטוח צריכה לתגמל אתכם. רק עורך דין מקצועי ומנוסה עם ותק רב בתחום הספציפי של תביעות ביטוחים יכול לעשות את זה והשיג את מבוקשכם. עורך הדין צבי פרדיס, עורך דין לענייני נזיקין ותביעות בגין רשלנות רפואית, יכול לייצג אתכם.

דברים שכדאי לדעת על עורך דין ביטוח לאומי בצפון

 • חשוב להתייעץ עם עורך דין ביטוח לאומי בצפון המומחה בתביעות ביטוח מייד אחרי שמתרחש המקרה בגינו אתם רוצים לתבוע את חברת הביטוח. הרבה פעמים ישנה חשיבות גדולה למסירה של העובדות המדויקות שלמעשה משקפות בצורה אמיתית את מה שקרה. חשוב לא להתבלבל בפרטים ולא להחסיר או להוסיף פרטים לא נכונים. זה יכול בהחלט להקשות על המשך התהליך ולסכן את קבלת הפיצויים.
 • אחרי ההתייעצות שלכם עם עורך הדין המומחה לתחום, יש לפנות אל חברת הביטוח המבטחת אתכם ושזה יהיה כמה שיותר סמוך לזמן התרחשות המקרה.
 • אם קיימת אפשרות כזו, מומלץ ביותר לתעד בזמן אמת את הנזקים והפציעות ובכלל כמה מה שאירע בזמן התרחשות המקרה בגינו אתם רוצים להפעיל את הביטוח. אם לא באותו הזמן אז זמן קצר לאחר מכן. הכי חשוב להציג עובדות בשטח שאכן יעמדו לצידכם ויוכיחו את צדקתכם. שמירת ראיות היא דבר חשוב לאחר כך.
 • בדרך כלל צריך לפנות אל חברת הביטוח במקרים כאלה עד 3 שנים ולא יאוחר מכך, שאם לא כן תחול התיישנות על המקרה ולא יהיה ניתן לתבוע יותר.

דואגים לשקט הנפשי שלכם

פניה לביטוח לאומי זה לא דבר כל כך פשוט וממש לא זורם. חייב שיהיה אדם מקצועי שידע איך לקדם את העניינים ולדאוג לאינטרס שלכם עד כמה שניתן. עורך הדין צבי פרדיס הוא עורך הדין המתאים לתפקיד. הוא מלווה תיקים רבים של פניות ותביעות המוסד לביטוח לאומי, ביטוחים פרטיים, תביעות רשלנות רפואית ועוד.

עורך דין לביטוח לאומי בצפון שיעמוד לצדכם לארוך כל הדרך

עורך דין לביטוח לאומי בצפון

אם אתם ניגשים בפני תביעת הביטוח הלאומי בשל בעיה כלשהי, כדאי שתתייעצו עם עורך דין לביטוח לאומי בצפון. רק עורך דין מומחה ומנוסה יכול לסייע לכם להשיג את התוצאות הכי טובות עבורכם ולדאוג לאינטרס שלכם. את הביטוח הלאומי כולנו משלמים, ומגיעים זמנים ותקופות בהם הם צריכים להיות מופעלים ולדאוג לרווחתנו. עם הזמן אנשים לומדים שזה יותר ויותר קשה לפנות לביטוח הלאומי ולקבל את המגיע להם. לכן חשוב ביותר לפנות לעורך הדין צבי פרדיס, המומחה לענייני תביעות נזיקין ותביעות ביטוח לאומי בשבילכם.

לבחור עורך דין לביטוח לאומי בצפון שידאג לאינטרסים שלכם

 • המוסד לביטוח לאומי הינו גוף ממשלתי רשמי של מדינת ישראל ותפקידו לדאוג לביטחון הכלכלי והסוציאלי עבור אזרחי המדינה שנקלעים למצבים כלכליים, חברתיים ורפואיים המצריכים התערבות. כל מי שמלאו לו 18 שנים מחויב לשלם דמי ביטוח לאומי אחת לחודש למעט מקרים חריגים.
 • בתמורה לתשלום זה, במידה ואותו אדם יצטרך לעזרה מהמדינה, הביטוח הלאומי צריך לדאוג לו. העזרה באה בצורה של קצבאות, אחוזי נכות ופיצויים כספיים שונים.
 • מי שפונה לבד אל הביטוח הלאומי על מנת לקבל את הזכויות שלו או של קרוביו קרוב לוודאי שייתקל בכתף קרה ויחס לא מועדף. זאת בשל הריבוי של המקרים בהם אנשים פונים אליהם וכן בשל העובדה שהמוסד לא ממהר להוציא תחת ידו כספים מהקופה. לכן אתם חייבים לשקול ברצינות להשכיר עורך דין לביטוח לאומי בצפון שידאג לקדם עניינים בזמן שלכם.
 • לא רק פציעות – ישנן מחלות שונות שבשל הטיפול הרב הכרוך בהן וההוצאות הנלוות בהתמודדות מולן ניתן לקבל קצבה מטעם הביטוח הלאומי. מחלות שבהן יש התדרדרות והן משפיעות באופן ניכר על איכות החיים של האדם המטופל, עשויות להוות גורם מכריע עבור קבלת הקצבה.

יש מי שדואג לכם

אל תפנו אל המוסדות הגדולים לבד. ייתכן ותתקלו בתורים ארוכים, יחס מנוכר ודחיות רבות על הסף. רק עורך דין מיומן ומנוסה כמו עורך הדין צבי פרדיס יודע להניע תהליכים ולקדם את האינטרס שלכם על פני כל השאר. עורך הדין צבי פרדיס מלווה בענייני תביעות נזיקין באזור הצפון שנים רבות והוא ישמח לעזור לכם.